O nas

Galeria Bobasa to strona przyjazna dzieciom i rodzicom. Na portalu publikujemy zdjęcia maluchów przychodzących na świat w szpitalach południowej Polski. Towarzyszymy rodzinom na oddziałach położniczych, wykonując pierwsze w życiu dzieci pamiątkowe fotografie. Nasz zespół realizuje także profesjonalne sesje zdjęciowe noworodków i dzieci w warunkach domowych oraz studyjnych.

Przyszli rodzice znajdą na stronie opisy szpitali położniczych z trzech województw. Uzupełniają je galerie zdjęć oraz wirtualne wycieczki po oddziałach. W serwisie działa także forum internetowe, na którym można porozmawiać na interesujące tematy, jak również zadać pytanie ekspertom. Galeria Bobasa współpracuje ze specjalistami z zakresu tematyki zdrowia i wychowania najmłodszych.

Galeria Bobasa powstała w 2012 roku. Przez cały okres naszej działalności zdobywamy zaufanie kolejnych szpitali i zadowolonych z naszych usług rodziców. Naszym celem jest satysfakcjonująca współpraca z wszystkimi placówkami położniczymi w kraju oraz zapewnienie dostępu do rzetelnej informacji na temat warunków porodowych w szpitalach.